Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Комунікаційна стратегія
LendsBay
Задача
Збільшити кількість встановлень додатку до 30 000
Рішення
Створили SMM стратегію і реалізовуємо її по цей день.
Рісерч
Почали з дослідження аудиторії. Провели глибинні інтерв'ю з інвесторами і позичальниками. Останні найчастіше користуються кредитними картками, МФО або беруть в борг в знайомих.

А ще до займів ставляться негативно. Ті, хто обирають куди інвестувати і хто бере в борг. Бо позичати це соромно, а давати гроші незнайомій людині - ризиковано.
LendsBay
Це додаток, який з'єднує тих, кому потрібні гроші, з тими, хто може їх дати. Це як кредит в банку, тільки вигідніше. Бо напряму між людьми. Без посередників.
Інсайт:
Ми зрозуміли, що люди не просто дають в борг.
Гроші допомагають рухатися далі, вирішити проблему, здійснити мрію чи прискорити розвиток бізнесу. І людина, яка позичає, в першу чергу допомагає.
ІНВЕСТУЙ В ЛЮДЕЙ
Новий меседж - інвестуй в людей. Бо івнестувати можна не лише в акції, нерухомість чи криптовалюту, але й в людей. Інвестувати, заробляти і допомагати іншим.

Спростили позиціонування - з фінансової екосистеми на додаток для займів між людьми. Щоб було зрозуміло навіть для тих, хто не в темі інвестицій.
Віжуал
Проаналізувавши дизайн соц. мереж фінансових компаній, виділили для себе декілька правил:
Дизайн не має асоціаціюватися з МФО
Маємо відрізнятися від банків, бо в першу чергу ми додаток
ДО
ПІСЛЯ
Пости
В акаунті ділимо контент за напрямками - корисний контент в сфері фінансів, продаючі пости, креативи, які викликають емоції, розповідаємо про бренд, цінноссті.
Таргетована реклама
Ціль таргету - завантаження додатку. Важливо, щоб людина зрозуміла з першого разу, хто ми і завантажила додаток. Тому всі меседжі зрозумілі.
РЕЗУЛЬТАТИ
1,5
Збільшили органічне охоплення
у
рази
45 000
Загальна кількість користувачів
(На старті роботи було 5000)
на 31.12.2020
Made on
Tilda