Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
U-POD – БРЕНД ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТ
хоча навколо теми куріння багато негативу, ми створили бренд, який каже правду.

Коли інші транслюють, що це альтернатива, ми так не будемо. Бо насправді люди курять, тому що їм подобається курити, подобається веселитися і розслаблятися. Про шкоду задумуються лише ті, хто хоче кинути або не курить взагалі.
Ми провели кабінетне дослідження, з якого стало зрозуміло, що основна аудиторія електронних сигарет - молоді люди віком від 18 до 24 років. Вони роблять це найчастіше.
молоді люди, лояльні до електронних девайсів, які курять іноді.
так хто ца?
що ми про них знаємо?
для нашої аудиторії, куріння — це як спосіб вирішити проблеми. Тому, що життя складне. Постійно треба щось вирішувати. Якщо сьогодні все добре — завтра обов'язково щось трапиться.
але як розвивати стратегію релаксу далі?
стати брендом, який буде говорити правду. відкритість допомагає брендам стати ближчими до аудиторії і зняти всі питання.
перед дизайном поставили дві задачі:

- відобразити релакс
- зробити його помітним на полиці
ми створили "Чувачків", які відображають стан релаксу.
АЙДЕНТИКА
moment
dancer
sitting
relaxer
total chill
moment
sitting
total chill
dancer
relaxer
logo
packing
смак можна відчути візуально
задача упаковки — передати смак. колір змінюється в залеженості від смаку, а для кожного смаку існує світ "чувак".
u-pod foodtrack
u-pod bar
Оскільки є багато обмежень в просуванні електронних сигарет, ми можемо створити свій бар. Він стане місцем релаксу, збору друзів, смачних коктейлів та тусовок.

Для того, щоб розвивати впізнаваність
і місію бренду U-pod за допомогою UGC контенту (той, який будуть створювати
самі люди).

Продавати власні бренди вдень і розливати коктейлі вечері.
mearch
ми стикнулися з проблемою — в електронних сигарет багато заборон на комунікацію. По факту, продукт не можна рекламувати. Але це не означає, що в U-pod не буде меседжу.

коли всі продають одне і те ж, люди прийдуть до того, хто асоціюється з категорією. наше завдання в тому, щоб закріпити асоціацію найкращого релаксу евер. так, щоб в момент чілу, подумали про U-pod.
КОМУНІКАЦІЯ
На одному з глибинних інтерв'ю, ми познайомилися з Олею. І помітили, що вона така занята з понеділка по п'ятницю, що не помічає життя.

Їй здається, що треба ще трохи почекати. Дочекатися відпустки, п'ятниці, зарплати в кінці місяця, закінчення навчання і тоді можна... розслабитися. Направду, кожен з нас часом Оля.
Але «завтра» так і не настає. Хто придумав, що треба чекати?

Для того, щоб розслабитися, не варто шукати складнощі. Можна по іншому. Будь-де і будь-коли, на тусовці, під час обідньої переви. А головне — не чекати. Так Оля надихнула нас на меседж:
posters
coming soon
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Made on
Tilda