Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Бренд-стратегія
Органічна косметика
Bisch
Задача
Створити бренд косметики для ринку Англії.
Нам пощастило створити бренд косметики для прекрасної частини людства - жінок.

Навіть чоловіки в нашій команді вивчили етапи догляду за шкірою і розібралися, як відрізнити скраб від пілінгу.
Продукт на 100% натуральний, без хімічних добавок і без шкоди навколишньому середовищу. Тому Bisch - це органчіна косметика.

В основі Bisch - давній мінерал бішофіт. Особливість в тому, що він засвоюється трансдермально, тобто через шкіру. Збагачує тіло магнієм, підтримує імунну систему, знімає втому і покращує тонус.
Ми, так і дуже детально. Починаючи з 17 століття, жінки в Англії боролися за свої права. Ставлення до освідчених та незалежних жінок було неоднозначним. Їх називали образливим словом «синій чулок». Ерудованих жінок, життя яких не обмежувалося роллю жінки і мами, чоловіки дуже боялися.
Апгрейд жінки
Кожна жінка має суперсилу
Часи змінилися. Жінки сьогодні мають колосальний вплив на всі сфери життя. Вона виховує дітей, будує кар'єру, створює затишок в домі, піклується про кожного. Але часом, забуває про свою природню цінність - бути жіночною і щасливою.
Лише жінка, яка любить себе, буде здоровою та щасливою. І в слабкості сила жінки, її природа. Бути собою - це про внутрішню гармонію, прийняття себе, безмежну любов.
Так ми сформували нову стратегію бренду
Be yourself
Insight
Жінки ховаються в ванній від всього світу. Спа хоум релакс з шоколадкою, шампанським і гарячою ванною. Це місце, де тебе не знайдуть діти або чоловік. Лише твоя територія. Тому на упаковці косметики для ванни, є qr код, який веде на плей-лист з релакс музикою.
Айдентика ще в процессі офрмлення
Made on
Tilda