Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Бренд стратегія, айдентика, смм, вебсайт, рекламна кампанія
Офтальмологічна клініка
Batigoz
Збільшити кількість пацієнтів
Задача
Batigoz - філіал турецької офтальмологічної клініки. Мережа Batigoz працює в Нідерландах, Бельгії, Румунії, Іраку та Туречинні. В березні 2017 клініка відкрилася в Києві.
Проблема
Люди залишали заявку на сайті, але не отримували відповіді. Заявки з сайту потрапляли в нікуди і адміністратори їх не бачили. Ми знайшли більше 200 заявок з моменту відкриття клініки. І зрозуміли, що треба занурюватися в бізнес глибше, бо справа зовсім не в рекламі.
Ми створили:
Айдентику
Згадайте, що відчуваєте, коли отримуєте результат клінічних досліджень
Вам дають папірець у файлику, який підкреслює офіційність моменту. Хвилюєтеся, навіть якщо знаєте, що все добре.

Вирішили змінити формат:

Пацієнти отримують результати у фірмовій папці з новою програмою лояльності, а діти - наліпки з улюбленими героями.
Сайт
На новому лендінгу розповіли, що Batigoz – це не лише якісна медицина, а новий підхід до сервісу та комунікації. Додали можливість записатися онлайн, дізнатися ціни і познайомитися з лікарем.
Реклама
Разом з командою клієнта провели аналіз пацієнтів і побачили, що багато людей приходять з невиліковними хворобами. Наприклад, глаукомою. Якщо її не лікувати, можна втратити зір назавжди. Ми хотіли зрозуміти, чому люди не відвідують лікарів завчасно.

Батьки не ведуть дітей до офтальмолога, бо не підозрюють, що дитина бачить погано. Діти банально не знають, як бачити добре.

В старших людей погіршується зір і вони вважають, що це нормальний процес старіння. Вони не розкажуть своїм дорослим дітям про проблему, щоб зайвий раз не турбувати.
Контент
Для молодшої аудиторії вели соціальні мережі і запускали таргетовану рекламу.

Проте є люди, які не сидять в фейсбуці, не шукають послуги в Google. Вони мають проблеми з зором, але не кажуть про це.

Ми переконані, що саме пенсіонери потребують допомоги найбільше. Ми створили для них особливі пропозиції на обстеження, а ще створювали статті в місцевій пресі.

Саме газети стали каналом донесення меседжу для цієї аудиторії. Ми розповідали історії людей, котрі втратили зір, писали про те, як важливо любити себе і піклуватися про себе. Через газети в клініку приходили пацієнти.

Бо кожна людина, незалежно від віку, заслуговує на те, щоб бачити добре.
Made on
Tilda