Про студію
До нас звертаються компанії, які інвестують в маркетинг, але не отримують бажаного результату, не розуміють, як донести цінність до клієнта і як рекламувати продукт ефективно.

Ми проведемо дослідження аудиторії, створимо стратегію бренду і допоможемо її реалізувати, щоб маркетинг став ефективним.
WE ARE
MARKETING
STUDIO
Хто наші клієнти
Відчувають, що компанія перестала розвиватися і бренд втрачає свою актуальність. Допомагаємо проаналізувати ситуацію, дослідити ринок, сформувати нову стратегію розвитку і відкрити можливості.
Ви - компанія з маркетинговою командою в штаті. Вам необхідні зміни в стратегії, дизайні чи рекламній кампанії, щоб розвиватися в конкурентному середовищі. Тому стаємо вашим креативним партнером. Бо часом треба свіжі ідеї зі сторони. А ми, власне, ті самі генератори ідей.
Розуміють важливість маркетингу, але не знають з чого розпочати. Розбираємося в тому, що робимо, як доносимо свою цінність до клієнта і який матимемо результат.
Компанії, яким потрібні зміни
Компанії, які запускають новий продукт
Компанії, які перестають
розвиватися
01
02
03
Фаундери
Ілля Лелетко
Co-Founder / CEO
Катерина Проник
Co-Founder / Creative director
МИ ВІРИМО, ЩО СТРАТЕГІЯ ВАЖЛИВА ДЛЯ БРЕНДУ. АЛЕ РЕАЛІЗАЦІЯ ВАЖЛИВІША. БО МАРКЕТИНГ В ДЕТАЛЯХ. МИ СТВОРЮЄМО КОНТЕНТ І КОНТРОЛЮЄМО ЗАПУСК КАМПАНІЙ. САМОСТІЙНО ЧИ В КОЛАБОРАЦІЇ З ВАШОЮ КОМАНДОЮ. АЛЕ ВІДПОВІДАЄМО ЗА КІНЦЕВИЙ РЕЗУЛЬТАТ.
Підхід
НЕ ТІЛЬКИ СТРАТЕГИ
Відгуки
"Ми хотіли провести ребрендінг, щоб виглядати сучасніше. Завдяки новому дизайну, стали ближчими до нашої аудиторії. Їхня молода команда створює чудові проекти на рівні з ринком!"
Засновник Lescolton
"Я вирішив затестувати запуск нового продукту з командою Leletko&Pronyk. Мені сподобався їхній відповідальний підхід, роблять, як для себе. Конверсія на новому сайті зросла в два рази!"
Ілля Манько
Керівник управління операційного маркетингу, Фуршет
Директор по маркетингу, Manko
"Ми розуміли, що нам треба змінюватися і йти в ногу з часом. Нам сподобалося нова стратегія і дизайн, який презентувала команда. Справді креативний підхід!!"
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Made on
Tilda