Leletko Pronyk
UA RU EN

Бренд-стратегія

Айдентика

ІСТОРІЯ

Юрій Манько – елітний ювелір, створює вироби на замовлення. Все своє життя присвятив ювелірній справі. Він вивів якусь секретну формулу, суть якої ми не дізналися, але змогли оцінити її результат.

РОЗРОБКА БРЕНДУ

Тонка і вражаюча техніка виконання. Це той випадок, коли продукт, без перебільшення, доведено до досконалості. Коли ми побачили роботи Юрія, зрозуміли, що його власний колекційний бренд має бути хоча б на ондому рівні з продуктом.

Manko Special Jewellery

Бренд для особливих подій.
Для тих, хто хоче вражати.

ПРОБЛЕМА

Не кожен може дозволити дорогі, авторські прикраси. Тому клієнтів зовсім небагато. Основна проблема в тому, щоб у бренду з’явилося більше прихильників. 

Ми не хотіли, щоб нова компанія ставала фабрикою. Manko – це бутік доступної розкоші. Тільки діаманти, золото і срібло. Найвища якість за оптимальні гроші.

 

*Банер на Facebook

Ми зрозуміли, що люди найчастіше купують ювелірні прикраси для особливих подій. На день народження, для неї чи для нього, щоб вразити і здивувати, для подарунків, щоб вона сказала “Так”.

Головне, щоб Ваша історія ставала особливою. Новий бренд Manko Special Jewelery – це бренд особливих подій. Для тих, хто хоче вражати і дивувати. І кожного разу Ваша особиста історія стає нам дуже близькою. А наша місія в тому, щоб розділити моменти радості разом з Вами.

Залиште свої дані і ми обов’язково з вами зв’яжемося!

Запит відправлений
Введіть більше даних