Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Бренд стратегія, айдентика, смм, вебсайт, рекламна кампанія
Офтальмологічна клініка
Batigoz
Збільшити кількість пацієнтів
Задача
Batigoz - філіал турецької офтальмологічної клініки. Мережа Batigoz працює в Нідерландах, Бельгії, Румунії, Іраку та Туречинні. В березні 2017 клініка відкрилася в Києві.
Проблема
Коли люди залишали заявку на сайті, то не отримували відповіді. Бо заявки нікуди не падали. Тому вигрузили більше, ніж 200 заявок з моменту відкриття клініки і зрозуміли, що треба занурюватися в бізнес глибше, бо справа зовсім не в рекламі.
Ми створили:
Айдентику і адаптували логотип
Згадайте, що відчуваєте, коли отримуєте результат клінічних досліджень
Вам дають папірець у файлику, який підкреслює офіційність моменту. Хвилюєтеся, навіть якщо знаєте, що все добре.

Тому ми вирішили змінити формат.

Тепер результати вам дають у фірмовій папці з новою програмою лояльності, а якщо маєте дітей, вони обов'язково отримають наліпки з улюбленими героями.
Сайт
На новому лендінгу розповіли, що Batigoz – це не лише якісна медицина, а новий підхід до сервісу та комунікації. Додали можливість записатися онлайн, дізнатися ціни і познайомитися з лікарем.
Реклама
Ми провели аналіз пацієнтів і побачили, що багато людей приходять з невиліковними хворобами. Наприклад, глаукомою. Якщо її не лікувати, можна втратити зір назавжди. Ми хотіли зрозуміти, чому люди не відвідують лікарів завчасно.

Батьки не ведуть дітей до офтальмолога, бо не підозрюють, що дитина бачить погано. Адже діти банально не знають, як бачити добре.

А старші люди втрачають зір і вважають, що це нормальний процес старіння. Вони не розкажуть своїм дорослим дітям про проблему, щоб зайвий раз не турбувати.
Контент
Для молодшої аудиторії ми вели соціальні мережі і запускали таргетовану рекламу.

Але є люди, які не сидять в фейсбуці, не шукають послуги в Google. Вони мають проблеми з зором, але про це мовчать.

Ми переконані, що саме пенсіонери потребують допомоги найбільше. Ми створили для них особливі пропозиції на обстеження, а ще писали статті в місцеві газети.

Так, так саме газети стали каналом донесення меседжу. Через газети до нас приходили пацієнти. Ми розповідали історії людей, котрі втратили зір, писали про те, як важливо любити себе і піклуватися про себе.

Бо кожна людина незалежно від віку заслуговує на те, щоб бачити добре.
4 рази
Результат: Збільшення обороту клініки за рік роботи в
Made on
Tilda