Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Про студію
Ми - маркетингова студія Leletko & Pronyk. Створюємо бренди і маркетинг за допомогою стратегії, дизайну, контенту та креативу.
Для того, щоб бренди розвивалися і залишалися у серцях своїх клієнтів. Працюємо з локальними компаніями, також маємо досвід роботи з брендами з Канади та Європи.

Будемо відвертими, коли з брендом все гаразд, ви не шукаєте маркетингову студію. На жаль, Ви звертаєтеся тоді, коли є реальна проблема, а не симптоми. Та ми зробимо все аби вирішити бізнес завдання.
Хто наші клієнти
Відчувають, що компанія перестала розвиватися і бренд втрачає свою актуальність. Допомагаємо проаналізувати ситуацію, дослідити ринок, сформувати нову стратегію розвитку і відкрити можливості.
Ви - компанія з маркетинговою командою в штаті. Вам необхідні зміни в стратегії, дизайні чи рекламній кампанії, щоб розвиватися в конкурентному середовищі. Тому стаємо вашим креативним партнером. Бо часом треба свіжі ідеї зі сторони. А ми, власне, ті самі генератори ідей.
Розуміють важливість маркетингу, але не знають з чого розпочати. Розбираємося в тому, що робимо, як доносимо свою цінність до клієнта і який матимемо результат.
Компанії, яким потрібні зміни
Компанії, які запускають новий продукт
Компанії, які перестають
розвиватися
Фаундери
Ілля Лелетко
Co-Founder / CEO
Фаундер, головний у студії. Відповідає за продукт та комунікацію з клієнтом. Веде ютуб канал, на якому розповідає про бренди, маркетинг та бізнес.
Катерина Проник
Co-Founder / Creative director
Другий фаундер студії, володіє англійською, тому відповідає за комунікацію з іноземними клієнтами. В минулому журналіст, продовжує писати, але для клієнтів студії. До речі, текст на цьому сайті теж пише вона.
До нас часто звертаються клієнти за конкретною послугою. Дехто хоче запустити ютуб канал або створити новий сайт. Але якщо розуміємо, що таке рішення на даному етапі не актуальне для бізнесу, обов'язково скажемо про це. І запропонуємо, як ефективніше вирішити бізнес завдання.
Підхід
Чесні з вами
Відгуки
"Ми хотіли провести ребрендінг, щоб виглядати сучасніше. Завдяки новому дизайну, стали ближчими до нашої аудиторії. Їхня молода команда створює чудові проекти на рівні з ринком!"
Засновник Lescolton
"Я вирішив затестувати запуск нового продукту з командою Leletko&Pronyk. Мені сподобався їхній відповідальний підхід, роблять, як для себе. Конверсія на новому сайті зросла в два рази!"
Ілля Манько
Керівник управління операційного маркетингу, Фуршет
Директор по маркетингу, Manko
"Ми розуміли, що нам треба змінюватися і йти в ногу з часом. Нам сподобалося нова стратегія і дизайн, який презентувала команда. Справді креативний підхід!!"
Made on
Tilda